Sale konferencyjne pod Warszawą

Sale konferencyjne pod Warszawą

W Pałacu Alexandrinum, gdzie znajdziecie Państwo doskonałe centrum konferencyjne, wyjątkowy catering oraz malownicze otoczenie przyrody, które sprawią, że Wasze wydarzenie stanie się niezapomnianym przeżyciem. Nasza lokalizacja pod Warszawą to miejsce, gdzie spotykają się komfort i profesjonalizm.

Sale konferencyjne pod Warszawą

Sale konferencyjne pod Warszawą są w pełni wyposażone, żeby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom organizatorów spotkań biznesowych. Niezależnie od tego, czy planujesz dużą konferencję, spotkanie z klientami, czy kameralne szkolenie, zawsze znajdziesz u nas odpowiednią przestrzeń. Nasze sale są nowocześnie urządzone, wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny i dostosowane do różnych konfiguracji ustawienia miejsc.

Jeśli chodzi o catering, to możemy zaoferować wyśmienite dania, które zachwycą przybyłych gości. Nasz zespół kulinarny skomponuje menu odpowiednie do wskazanych preferencji i potrzeb, dbając o świeże składniki oraz estetykę podania potraw.

Obiekty konferencyjne w Warszawie

Jednym z naszych atutów jest również otoczenie przyrody. Pałac Alexandrinum znajduje się w urokliwej okolicy pod Warszawą, co sprawia, że konferencja czy spotkanie biznesowe będzie odbywać się w spokojnej atmosferze, z dala od ścisłego centrum Warszawy.

Nasz hotel z salami konferencyjnymi są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych obiektów w województwie mazowieckim w okolicy Warszawy do organizacji eventów i spotkań biznesowych. Pałac Alexandrinum oferuje profesjonalne zaplecze konferencyjne, które pozwoli Wam skoncentrować się na merytorycznej stronie spotkania, pozostawiając organizację w naszych rękach.

Hotele konferencyjne niedaleko centrum stolicy -  ośrodki konferencyjne

W Pałacu Alexandrinum niedaleko od centrum miasta, dbamy o różnorodność i elastyczność naszych przestrzeni konferencyjnych, żeby dostosować się do różnych potrzeb i wymagań naszych gości:

  1. Sale konferencyjne Warszawa - dolna rezydencja: To przestronna sala idealna na organizację konferencji, dodatkowo posiada wyjście na urokliwy taras. Pomieści nawet liczbę 220 osób.

  2. Sala konferencyjna górna: Sala konferencyjna zapewnia komfortowe warunki dla 100 osób. Jest odpowiednim wyborem na średniej wielkości spotkania biznesowe i konferencje.

  3. Sala Alexandryjska w budynku głównym: Pomieści 100 uczestników i zapewni odpowiednie warunki do prowadzenia prezentacji, czy dyskusji.

  4. Sale szkoleniowe lub mniejsze konferencje: Są idealnym wyborem na szkolenia lub mniejsze konferencje. 

  5. Sala VIP: Nasza sala VIP to idealne miejsce na posiedzenia zarządu lub rady nadzorczej.