REGULAMIN


Przetwarzanie danych osobowych użytkowników

Portal MarketPortal.pl nie zbiera ani nie przetwarza danych osobowych.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku

Portal MarketPortal.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, lub też na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

Cookies

Serwis MarketPortal.pl używa tzw. cookies, tj. informacji zapisywanych przez serwery serwisów internetowych na komputerze użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego komputera.

Linki do innych stron internetowych

Linki umieszczone na stronie MarketPortal.pl umożliwiają użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Serwis MarketPortal.pl nie odpowiada jednak za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron. Zachęcamy użytkowników do zapoznania się z treścią oświadczeń o ochronie prywatności umieszczonych na stronach gromadzących dane osobowe.

Wszystkie informacje i znaki towarowe banków, kantorów stacjonarnych oraz e-kantorów prezentowane na portalu są własnością ich właścicieli i zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych a kursy walut są przybliżone. Dokładnych danych należy szukać na stronach internetowych ich właścicieli.

Kursy walut

Kursy walut prezentowane w serwisie MarketPortal.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).

Dodawanie kantorów stacjonarnych

W serwisie będą akceptowane tylko te kantory stacjonarne, które posiadają na swoich stronach aktualne kursy walut, możliwe do pobrania przez mechanizm służący do pobierania danych ze stron internetowych używany przez MarketPortal.pl.

Dodanie kantoru jest całkowicie bezpłatne, nie są pobierane żadne opłaty ani za dodanie wpisu ani za późniejsze utrzymanie.

Kantor stacjonarny zostanie dodany po przesłaniu zgłoszenia zawierającego adres strony (lub też dodatkowe dane teleadresowe) na adres kontakt@marketportal.pl.

Dodawanie kantorów internetowych

Dodanie kantoru internetowego jest całkowicie bezpłatne, nie są pobierane żadne opłaty ani za dodanie wpisu ani za późniejsze utrzymanie.

Kantor stacjonarny zostanie dodany po przesłaniu zgłoszenia zawierającego adres strony na adres kontakt@marketportal.pl.