Jak wykorzystać kod rabatowy InPost – sposoby na tańsze przesyłki dla każdego

kurier

Od kiedy w 2006 roku InPost wszedł na rynek pocztowy w Polsce, szybko zyskał olbrzymią popularność wśród klientów – zarówno osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców działających w branży e-commerce. Szybka dostawa, wysoka liczba słynnych paczkomatów i atrakcyjne ceny sprawiają, że dziś InPost jest numerem jeden na polskim rynku. Jednak czy wiesz, że paczki z firmą Rafała Brzoski możesz wysłać jeszcze taniej? Dowiedz się, jak wykorzystać InPost kod rabatowy!


InPost – numer 1 na polskim rynku

W dzisiejszych czasach wysyłanie paczek stało się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Bez względu na to, czy jesteśmy przedsiębiorcami wysyłającymi produkty do klientów, czy też zwykłymi osobami wysyłającymi prezenty swoim bliskim, chcemy znaleźć rozwiązanie, które jest wygodne, szybkie i przede wszystkim opłacalne. W Polsce jednym z liderów na rynku przesyłek jest firma InPost, znana ze swojej niezawodności i szerokiej sieci paczkomatów, umożliwiających odbiór przesyłek o dowolnej porze dnia i nocy.

Dzisiaj InPost zatrudnia ponad 5000 pracowników i dysponuje ponad 20 000 paczkomatów. Z aplikacji mobilnej firmy korzysta natomiast ponad 7 milionów użytkowników! Potwierdzeniem wysokiej pozycji InPost w branży transportowej są też dane, które znajdują się w raporcie „E-commerce w Polsce 2023”, przygotowanym przez Gemius, Polskie Badania Internetu i IAB Polska. Wynika z nich, że dostawa do automatu paczkowego jest najpopularniejszym wyborem wśród osób kupujących online (aż 82% wskazań), z czego 93% badanych wybiera właśnie Paczkomat InPostu!

Jak wykorzystać InPost – kod rabatowy z GlobKurier?

Choć przesyłki InPost same w sobie są atrakcyjne finansowo, warto poszukać sposobów na oszczędność – tym bardziej że firma chętnie je oferuje! Jednym z takich sposobów jest wykorzystanie kodów rabatowych, które dają możliwość obniżenia kosztów wysyłki. Gdzie można znaleźć takie kody?

Platforma GlobKurier jest idealnym miejscem, gdzie można znaleźć atrakcyjne oferty promocyjne, w tym również rabaty na usługi InPost. Korzystając z GlobKurier, możesz szybko i łatwo znaleźć kod rabatowy, który pozwoli Ci zaoszczędzić na wysyłce paczek za pośrednictwem InPost. Żeby to zrobić, wystarczy:

  1. Założyć konto na platformie GlobKurier.pl.
  2. Wycenić paczkę i wybrać InPost.
  3. Na etapie zamówienia w polu “kod rabatowy”, wpisać hasło, które pojawiło się po kliknięciu przycisku “pokaż kod rabatowy”.
  4. Opłać zamówienie i czekać na kuriera.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.globkurier.pl/oferta/kody-rabatowe-inpost-paczkomaty.

Kurier – duże gabaryty? Paczka do USA także z GlobKurier

Co jednak zrobić, gdy wysyłana paczka ma duże gabaryty (https://www.globkurier.pl/oferta/przesylki-wielkogabarytowe) lub kieruje się do odległego kraju, takiego jak Stany Zjednoczone? Tutaj także GlobKurier może być Twoim sprzymierzeńcem. Dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami, w tym również z międzynarodowymi firmami logistycznymi, GlobKurier umożliwia wysyłkę przesyłek o różnych gabarytach i do różnych krajów, włącznie z USA. Wystarczy skorzystać z porównywarki dostępnej na stronie GlobKurier.pl, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, niezależnie od rozmiaru paczki czy miejsca docelowego.

Paczka do USA może być nadana w tym miejscu: https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/paczki-i-przesylki-do-usa.