Zestawy z witaminą C od Sesderma - musisz je poznać!

Witamina C

Witamina C to jeden z najbardziej popularnych składników aktywnych, który podbił w ostatnim czasie rynek kosmetyczny. Nic dziwnego, gdyż wykazuje wszechstronne działanie, zapewnia spektakularne efekty i sprawdza się praktycznie dla każdego typu skóry. Poniżej przedstawiamy Wam bestsellerową linię C-VIT hiszpańskiej marki Sesderma. Zachęcamy do dalszej lektury - opowiemy o zestawach z witaminą C od Sesderma, które koniecznie musicie poznać!


Dla kogo sprawdzą się kosmetyki z witaminą C?

Kosmetyki z witaminą C rekomendowane są praktycznie dla każdego typu skóry. Kluczowy jest wybór odpowiedniej formy witaminy, ale równie istotne są: cała formulacja oraz zalecenia i wskazania producenta. Warto podkreślić, że schemat pielęgnacji powinien być dopasowany indywidualnie do potrzeb oraz rodzaju skóry. Preparaty kosmetyczne mogą różnić się od siebie stężeniem i formą witaminy C oraz substancjami pomocniczymi.

Jakie efekty możemy osiągnąć, stosując witaminę C?

 1. Antyoksydacja

  Witamina C stosowana w pielęgnacji wykazuje działanie antyoksydacyjne, co pozwala na neutralizowanie negatywnego działania wolnych rodników. Wolne rodniki mogą powstawać w skórze na skutek działania promieniowania UVA i UVB, przyczyniając się w ten sposób do fotostarzenia w postaci spadku jędrności, przebarwień czy głębokich zmarszczek. Stosowanie witaminy C w połączeniu z ochroną przeciwsłoneczną znacząco redukuje powstawanie tego typu zmian.

 2. Rozjaśnianie przebarwień, wyrównanie kolorytu

  Witamina C jako inhibitor tyrozynazy wykazuje skutecznie działanie depigmentacyjne. Składnik ten zmniejsza produkcję barwnika w skórze, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.

 3. Działanie przeciwstarzeniowe

  Witamina C stanowi istotny czynnik podczas syntezy kolagenu w skórze. Dodatkowo pobudza komórki odpowiedzialne za tworzenie włókien kolagenowych.

 4. Poprawa kondycji naczyń krwionośnych

  Witamina C wpływa na zmniejszenie widoczności naczyń oraz redukcję rumienia na twarzy. Wspomaga kondycję kruchych naczyń krwionośnych.

 5. Działanie przeciwzapalne

  Witamina C w formie kwasu askorbinowego i jego pochodnych wykazuje również działanie przeciwzapalne, dlatego sprawdzi się w preparatach dla skóry z trądzikiem różowatym i trądzikiem pospolitym.

Czym wyróżnia się linia C-VIT marki Sesderma?

Jedną z bestsellerowych linii marki Sesderma jest C-VIT. Linia ta bazuje na stabilnej witaminie C w formie 3-O-etylowego kwasu askorbinowego zamkniętego w liposomach. Liposomy to mikroskopijne nośniki, w których kapsułkowane są składniki aktywne. Dzięki niewielkim rozmiarom są w stanie dotrzeć do głębszych warstw skóry bez utraty swoich właściwości. Dlatego też stosunkowo mniejsze ilości składników aktywnych są w stanie bardzo skutecznie zadziałać. Linia C-VIT zyskała swoją popularność dzięki efektywnemu działaniu oraz formułom kosmetyków, które sprawdzają się do każdego typu skóry.

Gdzie możemy znaleźć linię C-VIT marki Sesderma?

Jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych z kosmetykami jest Topestetic. W ofercie Topestetic na stronie https://www.topestetic.pl/sesderma możemy znaleźć wspomnianą markę Sesderma. Zestawy dostępne w sklepie cieszą się bardzo dużą popularnością, dzięki możliwości dopasowania kosmetyków pod swoje potrzeby oraz atrakcyjnym cenom. Odsyłamy Was pod poniższy link, gdzie możecie znaleźć różne zestawy marki: https://www.topestetic.pl/sesderma-zestawy.

W linii C-VIT Sesderma występują zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała. Cała seria znajduje się na stronie https://www.topestetic.pl/sesderma-c-vit.

W celu dopasowania odpowiednich produktów dla naszej skóry, w sklepie internetowym Topestetic możemy skorzystać z darmowej porady z kosmetologiem. Kosmetolog przeprowadzając odpowiedni wywiad, pokieruje nas, podpowie na co zwrócić uwagę i jaki kosmetyk najlepiej sprawdzi się do naszych potrzeb. Dodatkowym atutem jest bezpłatna dostawa, pakiet próbek oraz mały upominek.

Bogata oferta linii C-VIT marki Sesderma sprawdzi się do każdego typu skóry. Na początek polecamy wprowadzić przynajmniej jeden kosmetyk z witaminą C, by móc chronić skórę przed wolnymi rodnikami oraz cieszyć się zdrową i promienną cerą.