Elektryczne samochody dostawcze od Mercedes-Benz!

Elektryczne samochody dostawcze od Mercedes-Benz!

Samochody dostawcze z napędem elektrycznym od Mercedes-Benz oferują zupełnie nowe wrażenia z jazdy, pełen komfort, bezpieczeństwo i niezawodność. Elektryczne auta dostawcze oznaczają brak lokalnej emisji dwutlenku węgla i prawie bezgłośną jazdę. Wjedź w przyszłość elektrycznym samochodem dostawczym od Mercedes-Benz!


Zalety samochodów dostawczych z napędem elektrycznym od Mercedes-Benz

Największą zaletą elektrycznych samochodów dostawczych jest zerowy ślad węglowy. Jest to ekologiczne rozwiązanie i ogromna ulga dla całej planety. W związku z tym, marka Mercedes-Benz zobowiązała się do zwiększenia udziału pojazdów elektrycznych i z napędem hybrydowym plug-in. 

Co prawda dostawcze samochody elektryczne są nieco droższe, jednakże w dłuższej perspektywie koszta te nie będą jednak przekraczać kosztow zakupu auta z silnikiem spalinowym. Warto również zaznaczyć, że marka Mercedes-Benz przez pierwsze cztery lata pokrywa koszty serwisowania.

Silnik elektryczny odzyskuje energię podczas hamowania, dzięki czemu zwiększamy jego zasięg. Jest to kolejna zaleta elektryków.

Elektryczne samochody dostawcze najwyższej klasy

W MB Motors do dyspozycji naszych klientów dostępny jest eVito Furgon - tak samo funkcjonalny i bezpieczny jak dobrze znany Mercedes-Benz Vito. Jest to idealne auto do jazdy w ruchu miejskim. Posiada drzwi przesuwne po lewej stronie, możliwość umieszczania ładunku pod siedzeniami, stały system mocowania zabezpieczający ładunek, dwuskrzydłowe tylne drzwi ułatwiające załadunek i wyładunek oraz lekką wykładzinę podłogową w przestrzeni ładunkowej.

eVito Tourer umożliwia nie tylko komfortową jazdę po mieście, ale również i poza nim. Na stacji szybkiego ładowania można go naładować od 10 do 80% w 45 minut! Ten samochód o elektrycznym napędzie pomieści w sobie ośmioro pasażerów.

eSprinter jest idealny dla osób, które pokonują głównie trasy w mieście. Jego przestrzeń ładunkowa wynosi aż 11 m3, a ładowność wynosi do 1045 kg.

Każdy z samochodów elektrycznych od Mercedes-Benz poddawany jest wielu testom podobnym do tych, jakie muszą przejść auta z silnikiem spalinowym. Posiadają one wzorcowe systemy bezpieczeństwa i pakiety, które przyczyniają się do poprawienia Twojego komfortu.

Ładowanie elektrycznego samochodu dostawczego

Auto dostawcze z napędem elektrycznym można ładować za pomocą Mercedes-benz Wallbox Home, który posiada moc do 22 kW. Jest on około cztery razy szybszy niż ładowanie ze standardowego domowego gniazdka.

Innym komfortowym rozwiązaniem w kwestii wydajnego ładowania jest poręczny, elastyczny system ładowania składający się z jednego kabla i adapterów. Auto można ładować w każdej chwili i każdym miejscu, nieważne czy do dyspozycji posiadamy standardowe gniazdko, czy publiczną stację ładowania.

Elektryczne samochody dostawcze w MB Motors!

MB Motors to Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz. Swoje oddziały posiada w Piasecznie, Poznaniu i Jankach koło Warszawy. W każdym salonie pracuje doświadczony zespół, który odpowie na najbardziej nurtujące pytania klientów i pomoże w wyborze najlepszego elektrycznego samochodu dostawczego, spełniającego największe wymagania.